Yattığınız yerden zayıflayın!

Processed with MOLDIV
Processed with MOLDIV

CRYO LİPOLİZ İŞLEVLERİ
Yağ Azaltma
Sellülit İyileştirme
Vücut Şekillendirme
Cilt Sıkılaştırma

Evet evet yattığınız yerden hepsini gerçekleştirebilirsiniz:) Hal böyle olunca benim de ilgimi çekmedi dğl. Çünkü bugüne kadar aktif olarak yapılmayan hiç bir şeye inancım yoktu! Ancak gördüğüm sonuçlar sonunda anladım ki artık yatarak da mümkün ancak dikkat etmeniz gereken aletin onaylı olup olmaması. Lütfen bu ayrıntıyı atlamayın. Yoksa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.. Ama Via Klinikte bütün aletler onaylı. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

SOĞUK LİPOLİZ KİMLERE UYGULANABİLİR?  Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa, Bu yağlarınızdan artık kurtulmak İstiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız, İlaç ya da kimyasal madde almayı tercih etmiyor, cerrahi bir müdahaleyi hiç düşünmüyorsanız Böyle bir tedavi için bir kaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız, cerrahi bir müdahale yaptırıp daha sonra günlük yaşamınıza dönmek için günlerce iyileşmeyi beklemek istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız, işte sizin için uygun bir yöntem :) Ayrıca tüm merak ettikleriniz için aşağıda Via Klinik in instagram hesabından paylaştığım görselden daha fazlası için sayfalarına göz atıp merak ettiğiniz her şeyi kendilerine sorabilirsiniz :)

SOĞUK LİPOLİZ HANGİ BÖLGELERDE UYGULANABİLİR?

Göbek, bel, alt-üst karın, sırt, sütyen alt bölgeleri, bacak, basen ve kollara uygulanabilmektedir.İstenmeyen bölgesel yağ birikimlerinin büyük oranda kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadına uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece TEK seanslık bir işlemdir.TEK seansta sonuca dayalı incelme sağlamakta ve daha da önemlisi yağları kalıcı olarak yok etmektedir.Cryo lipoliz 1 saat gibi kısa bir sürede incelme sağlayabilen bir yöntemdir. Cryo lipoliz yöntemi, bugün uygulanan diğer yöntemlerden daha gelişmiş bir yöntemdir.

Via Klinik getirdiği ekipmanlarla da oldukça iddialı olarak aşağıda belirttiklerimin arkasında :)
• Kesin Tedavi Sonucu
• İspatlanmış Teknoloji

image

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir