#RUKENLOVESMORHIPO

Processed with MOLDIV
Processed with MOLDIV

Bugünkü seçimim daha önceki seneler gibi bu sezon yine öne çıkan floral desenlerden yana oldu .Havaya uygun ve içinde oldukça da rahat hareket edebildiğim 50’lere gönderme yapan bu efil efil Beymen Studio elbiseyle aramda aşk olduğu belli oluyordur herhalde :)

Processed with VSCO with a4 preset

İnstagramdan takip edenler hatırlayacaktır. Orada da bahsettiğim gibi Morhipo uzun süre benim gardrobum olacak! İçinde yüzlerce marka ve binlerce ürün gamının olduğu Morhipo.com dan söz ediyorum evet. Ve kabul ediyorum ki evet oldukça da şanslıyım :))

Processed with VSCO with a6 preset

Ama isteğim size de burdan yapacağım kombinlerle ve hatta kimi zaman ev ürünlerinden pratik mutfak malzemelerine kadar alternatifleri sunarak online alışverişin, koşuşturmamız içinde nasıl kurtarıcı olup hayatımızı kolaylaştırdığını göstermek. Bu süreci sizinle birlikte yaşayacağım için çok mutluyum. Ben çiçek desenli elbisemi D by Divarese espadrille tamamladım.

 

image

Kahve tonlardaki parıltılı espadrilin bronz tene ve elbiseme oldukça yakıştığını düşünüyorum, siz ne dersiniz? Bu elbise bir çok yerde rahatlıkla giyebileceğinden benim için günlük kurtarıcılar arasına girdi bile :) Hepsini ve daha fazlasını www.morhipo.com da bulabilirsiniz. Üstelik indirimli! Kaçırmayın derim:)

image BİLEKLİK: TWIST/ MORHİPO.COM

image

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir