Léa Seydoux X Louıs Vuıtton

Processed with MOLDIV
Processed with MOLDIV

Son zamanların gözde oyuncusu Léa Seydoux, moda devi Louis Vuitton işbirliğiyle karşımızda. Fransız oyuncu ve model Seydoux, son Bond serisi Spectre’deki rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti.

LONDON, ENGLAND - OCTOBER 26:  Lea Seydoux attends the Royal Film Performance of "Spectre"at Royal Albert Hall on October 26, 2015 in London, England.  (Photo by John Phillips/Getty Images)

image

image image

Ridley Scott’un Robin Hood’u, Woody Allen’ın Midnight in Paris’i (Paris’te Gece Yarısı) ve Brad Bird’ün Mission: Impossible – Ghost’unda rolleri bulunan güzel oyuncu, Prada Candy Fragrance parfümünün de yüzü olmuştu.

image

Uzun yıllar Balenciaga için çalıştıktan sonra, Louis Vuitton’a geçen kreatif direktör Nicolas Ghesquière tam bir Léa Seydoux hayranı. Hayranlığını işbirliğine döken Ghesquière, ortaya harika bir iş çıkmasını sağlamışa benziyor.

Geçtiğimiz günlerde Patrick Demarchelier’in kadrajından çıkan kampanya görselleri yayınlandı ve Seydoux, Louis Vuitton’un İlkbahar/Yaz 2016 kampanyasının yüzü olmaktan son derece mutlu olduğunun altını çizdi.

image image image image image image image

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir