Coachella Sokak Stili

Processed with MOLDIV
Processed with MOLDIV

Coachella Müzik ve Sanat festivali, 1999 yılından itibaren Nisan ayının ikinci ve üçüncü haftasonu California’nın Colarado çölü üzerinde bulunan Indio bölgesinde düzenlenmekte.

image

Her sene yüzbinlerce müzik severi bir araya getiren açık hava festivali, yine moda haftası kıvamındaydı. Hollywood ve televizyon ünlülerinin akın ettiği bir platform Coachella. Ölmeden önce görülmesi gereken yerler listesinde yerini alan festivalin, sokak stilleri de en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

image

Çöl ortasına kurulan festival alanında, katılımcıların tarzı bu sezonun tatil ve plaj trendlerine yön verecek. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi, bu yıl da Coachella’da hippi, punk ve özgürlük kokan kombinler başroldeydi. Festivalin olmazsa olmaz parçaları arasında şortlar, crop toplar ve botlar başı çekti. Festivalin havuz partileri de oldukça popüler :) Bu nedenle bikini, mayo ve kimonolu kombinler de öne çıkanlar arasındaydı.

image image image image

Stiller arasında dikkatimi çeken diğer detaylarsa; püsküller, dantel parçalar, tığ işi ve örgü kıyafetler oldu. Aksesuarlarda başrolse renkli gözlükler, ayna camlar, sırt çantalarının.

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir