Topshop x Kendall + Kylıe

IMG_2652.JPG

İlk olarak “Keeping up with the Kardashians” programıyla, özel hayatlarını sergileyip şöhret basamaklarını hızla tırmandı Kardashian kardeşler. Tüm dünyada, magazin basınını peşlerinden koşturan, her giydikleri olay olan, söyledikleri ve yaptıklarıyla sosyal medyada rekor kıran aile üyelerinden, Kendall ve Kylie Jenner’la ilgili bu kez haberimiz :)  
Son dönemin en gözde mankenleri arasında gösterilen Kendall Jenner ve onun kadar ünlü kız kardeşi Kylie, daha önce de Topshop için bir koleksiyon tasarlayıp, rekor satış elde etmişlerdi. Bu kezse marka için tasarladıkları 15 parçalık yılbaşı koleksiyonuyla karşımızdalar!Kendi adlarını taşıyan bir giyim markası da kuran kardeşler tasarım işinde oldukça iddialılar. Yeni yıla hazırladıkları koleksiyonda, Los Angeles sokak stilinden ilham aldıklarını dile getiren Jenner kardeşler, zarif ama aynı zamanda da daha keskin bir tarz oluşturduklarının altını çizdiler.


Siyahın hakim olduğu renk paletinde pembe, metalik tonlar ve petrol mavisi de öne çıkıyor. Yılbaşı ruhunu, kendi stilleriyle bir araya getirdikleri koleksiyonda, kısa bluzlar (crop top), dijital baskılı etekler ve sahte kürk montlar göze çarpan parçalardan.


  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir