“YAŞAM PROGRAMI” NDAN NOTLAR

IMG_8079.JPG

Alkol mü dedin? Geceden mi kaldın? Hatta sabah uyandığında tartıdaki manzarayla karşılaşınca karalar mı bağladın??? Dur dur beynindeki bir ton ağırlık bir yana, vücudundaki ödem de cabası. Ne yapmalı?!  Hemen acil durum alo Yaşam Programı arandı ve soruldu :) İşte size ilk tüyo :)

  
Beni kırmadılar veee sorumu hemen yanıtladılar: Dediler ki “madem alkolle kapattın geceyi, aman meyveyle başlama güne. Şeker üstüne şeker çarpışması. Hemen aç karnına yarım bardak suya yarım limonu sık, içine de 2 yemek kaşığı organik elma sirkesi ekle ve iç. Çık bir açık havada yürüyüşe, gel ye adam gibi yumurtanı. Tüm gün taze zencefilli bol su!

Öğleni bir sebze çorbasıyla hafif geç. Al sana pratik bir de tarif. Doğra 1 tane kabağı, 1 tane de arpacık soğan ekle, üzerini geçecek kadar su-biraz haşladıktan sonra blenderla. Üzerine kıy bolca dereotunu, karabiberi de ekledin mi tamamdır. Arada iç bir adaçayı /ıhlamur. Akşama da ızgara tavukla kapat günü. Olay budur. ” Her zaman destek tam destek! Seviyorum sizi YAŞAM PROGRAMI :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir