INSTYLE AWARDS

IMG_5975.JPG

Geçtiğimiz günlerde ilk defa gerçekleştirilen Instyle dergisi Ödül Töreni hareketli anlara tanıklı etti ve Pazartesi gecesi Los Angeles Getty Center’da modanın en iyileri onurlandırıldı.

Gecede adeta bir görsel şölen yaşandı diyebiliriz. Birçok ünlüyü bir araya getiren ödül töreninde, mankenler, aktristler ve reality tv starları stilleriyle geceye damgasını vurdu.

Klasikleşen kırmızı halıda ise yine şıklık yarışı vardı. Geceye katılan yıldız isimlerin stillerini sizler için mercek altına aldık.

Gecede “Stil İkonu” ödülüne layık görülen Gwyneth Paltrow, ‘Schuarapalli’ markalı derin V yakalı uzun siyah elbisesiyle kazandığı ödülü hak etmiş gözüküyordu.

Victoria Secret meleklerinden Alessandra Ambrosio beyaz uzun ‘Alexandre Vauthier’ imzalı kostümüyle gecenin beyaz kuğusuydu.

  

Genç aktrist, şarkıcı ve moda tasarımcısı Selena Gomez ‘Louis Vuitton’ İlkbahar’15 defilesinde de görücüye çıkan siyah transparan file üst ve beyaz etekle şık olmasa da yaşına uygundu.

Gecenin en çok konuşulanıysa ikinci çocuğuna hamile olan Kim Kardashian oldu. Vücut hatlarını ön plana çıkaran beyaz uzun ‘Valentino’ elbisesiyle oldukça iddialıydı.

Törende yer alan bir diğer Victoria Secret meleğiyse, beyaz kuğu Miranda Kerr’di. Ulyana Sergeenko imzalı kostümüyle büyüleyiciydi.

Grinin elli tonu filmiyle ün kazanan Dakota Johnson, giydiği siyah ‘Louis Vuitton’ takım elbisesiyle maskülen görünüyordu.

Ünlü hollywood aktristi Diane Kruger gecede altın rengi ‘Preen’ imzalı elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü oyuncu Kate Hudson tercihini ‘Giles Deacon’dan yana kullanmış. Oldukça şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Geceye ‘Louis Vuitton’ imzalı siyah mini elbisesiyle katılan oyuncu Michelle Williams oldukça rahat ve bir o kadar şıktı.

 

Dünyaca ünlü blogger Chiara Ferragni ‘Louis Vuitton’ elbisesiyle büyüleyiciydi.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir