PARISIAN STYLE

IMG_5413.JPG

Paris bugün yazdan kalma bir gün yaşadı.. Biz de fırsattan istifade, benim uzun zamandır gitmeyi istediğim ama önceki gelişlerimde bir türlü fırsat bulup gidemediğim Montmartre’ da aldık soluğu :) Her defasında büyüsü altına girdiğim Işıklar Şehri’nin (Ville Lumière) sanırım etkisine kapılmayacağım tek bir köşesi dahi yok :)

 
Even though summer has come and gone Paris still had the feeling of summery weather today.. So we took advantage of the weather and decided to go to one of the top touristic places that i’d been longing to go :) I guess i’m in awe with this city that never sleeps.  

GÖZLÜK – EYEWEAR : MIUMIU  

 TULUM – JUMPSUIT : ZARA

  
  
  KABAN – COAT : H&M Eh hava bu kadar güzelken ben de çok sevdiğim, içinde rahat hissettiğim tulum ve çizmeden yana kullandım kombin tercihimi. Ama sonbaharda olduğumuzu unutmayıp yanıma yine de kabanımı almayı ihmal etmedim. Mevsimsel olarak arada gündüzler sıcak olsa da, geceleri kendini hissettiriyor sonbahar..

And when the weather was so sunny and shiny, I made a combination with my favourite jumpsuit that i feel so comfortable in, and the knee high boots. As we’re still in autumn, i took my coat along as its a changing season time, cold and breeze show itself in the evenings. 

 ÇİZME – BOOTS : CHLOÉ  

   ÇANTA – HANDBAG : ZARA 


    

ŞAPKA – HAT : H&M

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir