PARIS FASHION WEEK / CHANEL

Son 11 yıldır dünyanın bir numaralı Fransız Moda Evinin baş desinatörlüğünü yapan Karl Lagerfeld, yine muazzam bir şovla moda severleri büyülemeyi başardı. Dünyada 200’den fazla mağazada hizmet veren Chanel, Gabrielle Bonheur “Coco Chanel” tarafından 1909 yılında kuruldu.

 

Bu sabah gerçekleşen defilenin teması ‘Chanel Airlines’ oldu. Tam bir ünlü akınına uğrayan defilede herkes Chanel Havaalanına davetliydi. Defilenin yapıldığı Grand Palais salonu oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Mankenlerin valizlerle yürüdüğü defile check in yapılan kontuarlar ve erkek mankenlerin de çalıştığı bilet satış ofisleriyle doluydu.

Oyunculuk kariyerine odaklanan Cara Develingne podyumda yerini almadı fakat ön sıralarda oturup defileyi sonuna kadar izledi ve Karl Lagerfeld’le final yürüyüşünü gerceklestirdi.

Parlak şeffaf gümüş rengi ayakkabılarla kombinlenmiş parçalar nefes kesti. Koleksiyonlarında bir klasik haline gelen, yün kumaştan tasarlanan takım elbiseler, uzay edası veren gümüş renkli kısa eldivenler, kareli elbiseler, gece mavisi ve beyaz rengin bir araya geldigi genis paça pantolon üzerine giyilen elbiseler, birbirinden güzel çantalar defileye damgasını vurdu.

Aşağıda kolajlanmış, fırından yeni çıkan bu görsel şovun zevkini çıkarın şayet ben öyle yaptım. İyi seyirler :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir