MILAN FASHION WEEK / MOSCHINO

kapak

Moschino defilesi için bir inşaat alanına davetlisiniz! Evet evet yanlış duymadınız :) Podyumun inşaat alanına ve araba yıkama yerine çevrildiği defilede “Dangerous Couture Ahead” ve “Shop” tabelaları oldukça dikkat çekiciydi. Podyumdaki yürüyüş bandının üstüyse asfalta boyanmış.

Markanın Ekim 2013 yılından beri kreatif direktörlüğünü Jeremy Scott yürütüyor. Defileye katılanlara yeni design edilmiş telefon kılıfı ve “Moschino fresh couture” yazan mavi bir spray hediye edildi. 50’li yıllara damgasını vuran renklerin de bolca kullanıldığı defileye birlikte göz atmaya ne dersiniz ?

Şov, model Lexi Boling’in giydiği fosforlu sarı takımla başladı. Defilenin ilk yarısına kadar olan parçalarda inşaat temalı, trafik işaretleriyle pekiştirilmiş modeller ve romantik floral desenler dikkat çekti.

Hangi çantayı seçeceğimiz konusunda kararsız kaldık :)

Anna Cleveland’in taşıdığı ‘Tek Yön’ yazan omuz çantası mı, yoksa Binx Walton’ın gururla taşıdığı gümüş alet çantasını mı?

Defilenin ikinci yarısı rengarenk bir görsel şova dönüştü. Baştan aşağı kuş tüylerine bulanmış kostümlerse izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir