MILAN FASHION WEEK / DOLCE&GABBANA

kapak

İlkbahar / Yaz’16 için, markanın 2 dev patronu Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın, defile teması İtalya’nın turistik yerleriydi. Modellerse podyumda öz çekim (selfie) yaparak, sosyal medya çılgınlığı Instagram’da anlık paylaşımlar yaptı.

Show için hazırlanan defile yeriyse tam bir karnaval havasındaydı. İtalyanın meşhur sokak pazarı ayağımıza gelmişti. Taze elma, limon ve domateslerin bulunduğu tezgahlar selfie çekilmek için ideal yerdi. Modeller de bu fırsatı kaçırmadı :)

Ünlü model Maja Salamon, İtalya’nın en ünlü yerlerinin bulunduğu desenler ve “Italia is love” yazılı elbisesiyle defileyi başlattı. Coliseum, Pisa kulesi gibi turistik yerleriyse çizgili elbiselerde, kalem eteklerde ve bluzlarda yerini almıştı. Michelangelo’nun ünlü David heykeli de turuncu etek üzerinde harikaydı :)

Processed with Moldiv

Çantalarıyla da öne çıkan marka, yine iddialı modellere imza atmış.

Frends markasıyla iş birliği yaptıkları meyve ve çiçeklerle süslenmiş kulaklıklar da gelecek sezon raflarda yerini alacak.

Her zaman olduğu gibi bu defilede de, baştan çıkaran kadın figürü baş roldeydi. Gözlere çekilen sexy siyah göz kalemi, hafifçe uygulanan kırmızı ruj ve saçlarda ki topuz oldukça dikkat çekiciydi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir