EMMY ÖDÜLLERİ

kapak

Bu sene 67. kez gerçekleştirilen ve televizyonun Oscarları olarak kabul edilen Emmy ödülleri önceki gece sahiplerini buldu.

Bir çok Amerikan yapımının ödüllendirildiği gecede, oldukça geniş bir kitleyi ekran başına kilitleyen ‘Game of Thrones’ tek sezonla 12 ödül alarak tarihe geçti.

Senenin en çok beklenen ödül yarışması Los Angeles Microsoft Tiyatrosunda düzenlendi. Törenden hemen önce ise klasikleşen kırmızı halı da şıklık ve en kötü giyinen yarışı vardı.
Her ne kadar “şık” bulmakta hayli zorlanmış olsak da, kırmızı halıda öne çıkanlara birlikte göz atmaya ne dersiniz ?

Geceye katılan Heidi Klum giydiği sarı Atelier Versace ile gözleri üzerine çekti.

Sürekli giydiği sıra dışı kıyafetlerle de adından söz ettirmeyi her daim başaran şarkıcı Lady Gaga, Brandon Maxwell imzalı siyah kıyafetiyle oldukça güzeldi.

Gecede ödül alan dizi ‘Orange Is The New black’ dizisinden tanıdığımız Laverne Cox, tercihini mavi Calvin Klein uzun elbiseden kullandı.

Geceye oyuncu eşi Liev Schreiber ile katılan Hollywood’un ünlü oyuncularından Naomi Watts straplez Dior elbisesiyle beklenen ilgiyi görmedi.

Julia Roberts’ın kendisi gibi oyuncu yeğeni Emma Roberts giydiği Jenny Packham imzalı uçuk pembe elbisesiyle göz kamaştırdı.

Kolombiya doğumlu oyuncu, komedyen, sunucu ve model Sofia Vergara, özel dikim St. John Knits tasarımı elbisesiyle oldukça iddialıydı.

Game of Thrones’un yaratıcısı David Benioff’un oyuncu eşi Amanda Peet, Michael Kors kıyafetiyle muhteşemdi.

Ünlü aktrist Maggie Gyllenhaal, siyah mor straplez Oscar De La Renta kıyafetiyle geçerli not alamadı.

Game of Thrones’un başarılı oyuncusu Sophie Turner’ın seçimi Ganvan oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir