MTV VIDEO MÜZİK ÖDÜLLERİ

kapak

Bu yıl 30 Ağustos akşamı 32. Kez gerçekleştirilen Mtv Video Müzik Ödülleri, Los Angeles’ta bulunan Microsoft Tiyatrosu’nda sahiplerini buldu. Gecenin sunuculuğunu üstlenen, Amerikanın en çılgın şarkıcısı ünvanını kimselere kaptırmayan Miley Cyrus, giydiği Versace kıyafetle de yine gecenin en çok konuşulanı oldu.

1

Bu büyük gecede sahne alan isimler arasında dünyaca ünlü Nicki Minaj, Justin Bieber, Miley Cyrus, Taylor Swift ve Demi Lovato vardı. Gecenin starıysa 10 dalda aday gösterilen ve yılın en iyi videosu ve en iyi kadın şarkıcısı ödülleriyle birlikte, toplamda 4 ödül alan Taylor Swift oldu. Törene 2. çocuğuna hamile olan Kim Kardashian ile katılan Rapçi Kanye West de, “Micheal Jackson Video Vanguard Award Recipent” ödülüne layık görülen isim oldu.

2

3

Geceye katılan ünlüler kırmızı halıya yine damgasını vurdu. Kırmızı halının öne çıkanlarını ve hayal kırıklığı yaratanları sizler için mercek altına aldık.

4

Gecenin en çok konuşulanı kuşkusuz giydiği Balmain kıyafeti ve aldığı doğum kilolarıyla Batman’in düşmanı Penguen’e benzetilen Kim Kardashian oldu.

Ödül gecesinin en çarpıcı giyineni, her saat başı farklı bir kıyafetle izleyicileri şaşırtan Miley Cyrus oldu.

Processed with Moldiv

7

Özel dikim Vera Wang siyah elbisesi ve derin göğüs dekoltesiyle Rita Ora oldukça iddialıydı.

Processed with Moldiv

Geçtiğimiz günlerde 18 yaşına giren Kylie Jenner, giydiği Balmain marka mini elbisesiyle olduğundan kilolu ve olgun görünüyordu.

Processed with Moldiv

Dore rengi payetlerle kaplanmış oldukça iddialı transparan Labour Joisie imzalı kıyafetle gecenin en çok konuşulanı olan Nicki Minaj, bir kez daha sınıfta kaldı.

Uzun süre kilolarıyla başı dertte olan iki çocuk annesi 33 yaşında ki Britney Spears, payetlerle süslenmiş Labour Joisie marka, derin göğüs dekolteli mini elbisesi ve verdiği kilolarla dikkat çekti.

Gül kurusu Naeem Khan elbisesi ve uzun saçlarıyla Vanessa Hudgens en romantik görüntüye sahipti.

Podyumların aranılan ismi Gigi Hadid’in tercihi, civciv sarısı, göğüs ve bacak dekolteli Emilia Wickstead kıyafet oldu.

Pijamayı andıran Ashish imzalı kıyafetiyle Taylor Swift oldukça sıradan görünüyordu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir